Неодоливо бебе тигар стигна во ЗОО во Хамбург

By

Во Хамбург ова лето се родија четири тигрици, израснаа заедно и си играат, а посетителите уживаа во нивните извици и скокови.

Почнаа веќе да го истражуваат светот околу себе во паркот каде што се сместени со својата мајка.

Ќе ви се допадне

AnimeDao haikyuu animedao: Watch The Promised Neverland Season 2 Episode 7

AnimeHeaven dragon ball z anime heaven: Watch Kuroko's Basketball 2 Episode 22