Полицајка надои бебе на затвореничка

By

Кинеска полицајка стана хит на интернет, откако во „Интермидиет пиплс корт“,вториот најголем затвор во земјата, го надои бебето на осомничена затвореничка.

Хао Лина, која и самата е мајка, вели дека бебето и било оставено нејзе и на колегите пред осомничената да ја однесат на судење.

– Бебето не престануваше да плаче, сите се загриживме. Неодамна и јас станав мајка, па можам да претпоставам како се чувствувала таа жена. Во моментот мислев само на тоа да дадам се од себе и да го заштитам малото бебе, изјави полицајката.

Откако добила дозвола од мајката на детето, Хао нашла мирно катче во зградата и го нахранила новороденчето. Снимки од тоа беа објавени на интернет, па така оваа чуварка на редот стана уште поголема хероина во очите на Кинезите.

Ќе ви се допадне

Website https://animedao.nl: Watch Busou Shinki: Armored War Goddess animedao Episode 13 free anime

WCOStream: Cardfight!! Vanguard G NEXT anime episode 52 online free at https://wcostream.cc watch anime

Website https://4anime.biz: Watch Pandalian (Dub) 4anime Episode 26 my hero academia 4anime

TwistMoe: The [email protected]: 765 Pro to Iu Monogatari anime episode Full online free at https://twistmoe.net free anime online

Forums bagisto: https://forums.bagisto.com/user/animeflixnl

Amara: https://amara.org/en/profiles/profile/MM8y1E1zq4yjiQ5AjWLyDDsnFmigyiE8EeaLUoiJRfk/