Родилка од Кочини на 52 години првпат стана мајка

By

Денеска во специјалната болница за гинекологија и акушерство „Мајка Тереза“ во скопската општина Чаир се породи 52-годишна жена. Веста ја потврдија од болницата и ова беше нејзината прва бременост. Родилката е од Кочани, таа роди ќерка и бебето и мајката се во добра здравствена состојба.
Пред само шест дена уште една ваква вест пристигна од истата болница. Тогаш се породи 50-годишна жена која 27 години водела битка со стерилитет.

Ќе ви се допадне

AnimeTV Watch Anime Online | AnimeTVStreaming Anime Episodes

AnimeKisa Watch english anime Online in HD for FREE

Watch Ninja Collection Episode 13

Dragon Ball: Sleeping Princess in Devil's Castle (https://animebee.to/m/72x6) Episode Full

Lifeofpix: https://www.lifeofpix.com/photographers/kissanimemx/

Discogs: https://www.discogs.com/fr/user/animeflixnl