Родители за казна затоа што не било послушно го оставиле своето дете да седи голо и босо надвор на студот во Сибир

By

Како казна за тоа што не било послушно, маж и жена го оставиле своето петгодишно дете да седи надворот на студ голо и босо. Овој немил настан се случил во село во руската република Алтај, каде температурите често достигнуваат и под нулата.

dobivaj vesti na viber

Тие му ја зеле облеката и патиките и за казна го оставиле да седи надвор некое време.

Откако надлежните дознале за случајот веднаш направиле истрагата и го земале детето од неговите родители заедно со неговите двајца браќа.

Ќе ви се допадне

https://animeflix1.com/. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

stream anime online Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Entertainment District Arc

free anime online Redo of Healer

english anime ANIMEFLIX Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

ANIMEFLIX My Hero Academia (Dub)

Yosuga no Sora: In Solitude Where We are Least Alone Episode 12

tải go88