Среќна недела во „Нептун“ од 1 до 8 октомври – големи попусти и до 60 рати без камата!

By

HAPPY WEEK акција во Нептун со големи попусти и до 60 рати БЕЗ камата на цените со попуст! Од 01-08 октомври, до 60 рати без камата со haPPy кредитот или до 24 рати без камата со кредитни картички и синдикална продажба, потрошувачите ќе можат да си ги купат потребните производи по промотивни цени со големи попусти. Разгледајте ги понудите во 25-те продажни салони на Нептун ширум Македонија и изберете од најголемиoт избор на: компјутери, лаптопи и таблети, мобилни телефони, телевизори, клима уреди, фрижидери, машини за перење/сушење, плотни, фурни, мали апарати за домаќинство и апарати за нега и убавина од брендовите: Beko, Samsung, LG, Huawei, Sony, Apple, Grundig, Elektrolux, Candy, Asus, Acer, Lenovo, Fuego, Bosch, Tefal, Rowenta и многу други. Целокупната понуда за акцијата Happy Week, може да се разгледа на https://www.neptun.mk/.

„Нептун Македонија“ е дел од „Балфин“ една од најголемите приватни инвестициски групации во регионот и е позната по своите инвестиции во трговски центри, резиденцијални и комерцијални објекти, туристички проекти, активности во модната и во рударската индустрија, како и во сферата на малопродажбата со „Neptun“, „Jumbo“, “Spar” и други. Овој месец на ниво на “Neptun International” се најавува нова комуникациска стратегија преку “магичниот” збор “АЈДЕ” кој во нашиот балкански регион на повеќе различни јазици има едно исто значење, двигателен повик кој едноставно дава позитивно и лесно решение кое Нептун го нуди на луѓето и нивните секојдневни предизвици. Нептун е место кое нуди решенија, место во кое ги олеснуваме нашите животи преку купување на најновите и најдобрите технологии и апарати за домаќинство. Со нетрпение очекуваме што сѐ ќе содржи новиот концепт на Нептун. Во меѓувреме, АЈДЕ во Нептун на шопинг со големи попусти и до 60 рати без камата!

Ќе ви се допадне

anime freak tv. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

Tokyo Revengers (Dub)

To Your Eternity Episode 20

My Hero Academia Season 2 (Dub) Episode 19

AnimeFreak Hunter x Hunter (2011) Episode 148

watch subbed anime Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation