Уапсена танга-банда на Миконос, девојки во бикини заведувале на плажа додека нивните партнери ограбувале

By

Група џепчии од Италија биле уапсени на Миконос, Грција, но поради необичната техника што ја користеле при кражбите, ги нарекле танга-банда, а ја сочинувале две жени и двајца мажи.

Најчесто ограбувале туристи на плажите и во баровите, а биле заинтересирани за нивните паричници, злато, кредитни картички. Тие ги мамеле своите жртви со помош на две девојки во провокативни танги и ги ограбувале без да забележат.

Меѓу избраните жртви биле и двајца млади Италијанци, кои се утврдило дека се полицајци, па за време на нивниот краток одмор на Миконос вреднаш ја препознале нивната шема.

Во меѓувреме, американски турист, чиј скапоцен телефон бил украден, успеал да го лоцира на плажата каде што биле крадците со помош на ГПС по што ја алармирал локалната полиција, а членовите на бандата завршиле зад решетки.

Ќе ви се допадне

watch anime online. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

4 anime My Hero Academia Season 5 (Dub)

watch anime dub That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

WONDER EGG PRIORITY

Bleach

4anime.biz Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita.