Убавиот Мики се појави на свадба со шест жени сите бремени од него

By

Контроверзен инфлуенсер од Нигерија познат како „Pretty Mike“ предизвика скандал откако се појави на свадба во придружба на 6 бремени жени за кои тврди дека носат негови деца.

Покрај фотографијата со 6-те жени, тој на Инстаграм објави и видео на кое ги гали една по една по стомаците додека чекаат во ред на свадбата.

Тој има 306.000 следбеници на Инстаграм, а познат е по скандалите.

Во 2017 година дури беше уапсен затоа што врзал жени на синџири и така ги водел на свадба како кучиња.

Во септември лани тој позираше со 5 жени во венчаници и кажа дека сон му е да се ожени со две од неговите бивши девојки и три од сегашните.

Ќе ви се допадне

Watch Cells at Work!! Episode 1 at KissAnime kissanime seven deadly sins

TONIKAWA: Over the Moon For You Episode 12 at ANIMEFLIX animeflix hunter x hunter 2011