(видео) Бебе на снимка од ултразвук им мавта на своите родители

By
На снимка од ултразвук може да се забележи бебе кое додека сè уште е во утробата на мајка си им мавта на своите родители.

Брачената двојка која пристигнала на редовен преглед не знаела дали да се радува или да биде загрижена откако докторот ја ставил жената на ултразвук.

Снимката од нивното неродено бебе веднаш стана вирална на социјалните мрежи.

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak anime websites: Watch Fire Force Season 2 Episode 8

GoGoAnime gogoanime pokemon: Watch Jujutsu Kaisen (TV) (Dub) Episode 6 (https://gogoanime.be/m/kpyJ/ep-6)