(Видео) Маж претепа кондуктерка во автобус која побара од него да стави заштитна маска

By

Маж претепа кондуктерка во автобус која побара од него да стави заштитна маска. Безбедносните камери поставени во автобусот, во Краснојарска Покраина на просторот во централен Сибир во Русија, го снимија целиот инцидент.

Кондуктерка културно им даваше маски на сите патници и сите ги ставија. Ја стави и тој, но, на крајот стана и пред да излезе од автобусот силно ја удри, а кога таа се обиде да му возврати, повторно ја клоцаше.

Ќе ви се допадне

GogoAnime | Watch Anime Online - Gogo Anime Real. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

Black Clover (Dub)

GoGoAnime The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 16

english anime Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

The Rising of the Shield Hero (Dub)

Death Note (Dub)