(Видео) Момче спаси две кучиња заглавени во езерото во Градски парк

By

Мочме со име Васко стана херој на социјалните мрежи, откако успеал да спаси две кучиња заглавени во замрзнатото езеро во Градски парк.

Девојка со име Сара го сподели видеото на социјалните мрежи и напиша дека била сведок на овој настан и дека сè уште постојат хумани луѓе.

„Пред малку бев сведок на една прекрасна хумана случка која што се случи во Градски парк во Скопје“, напиша Сара под видеото, на кое многумина коментираат дека Васко на херојот на денот.

Ќе ви се допадне

online anime. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

One Piece (Dub) Episode 750

AnimeFreak The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants Episode 12

AnimeFreak DON'T TOY WITH ME, MISS NAGATORO Episode 9

watch anime free Attack on Titan Season 3 Part 2

anime freaks tv AnimeFreak Horimiya