(ВИДЕО) Оваа водителка ја обвинуваа затоа што ги покажа гаќичките на ОИ – А сега повторно е во центар на вниманието

By
Пливањето за неа е многу поинтересно.

Се сеќавате ли на Хелен Скелтон? Аткрактивната водителка која за време на Олимписките игри стигна во центарот на вниманието?

Таа беше тогаш осудена дека ги покажувала гаќичките во текот на пренос во живо, а нејзината облека повторно беше главна тема во британските медиуми.

 

Таа во текот на СП во Будимпешта го коментираше пливањето во секси бел фустан, а недолго по емисијата на социјалните мрежи вриштеа од коментари.

„Не можам повеќе да гледам пливање. Таа се повеќе и повеќе ме напалува“, беше само еден од многуте коментари.

 

Ќе ви се допадне

AnimeKisa Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

AnimeBee | Watch Anime Online | English Sub & Dub Anime Free

AnimeHeaven: Marvel Disk Wars: The Avengers anime episode 51 online free at https://animeheaven.pro watch anime

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

Muckrack: https://muckrack.com/gogoanimebe

Linktr: https://linktr.ee/gogoanimelol