(Видео) Пукајте вируси и политичари, Бубамара држи час: Спремете фотeлјите за пандемиската приредба

By

Не ви треба ни маска, ни брис, ни ковид пасош. Ако сте политичар, ви треба само фотелја. Спремете се за пандемиското вонредно издание на Бубамара, стои во највата за најпопуларната манифестација. На 28 март во 20 часот на Канал 5 ќе се прикажува вонредно издание на омилената приредба. Оваа година за жал, манифестацијата ќе биде малку поинаква. Како и да е, ова е супер освежување во сето неубво што донесе пандемијата.

Ќе ви се допадне

Website https://aniwatch.pro: Watch Armored Trooper Votoms: The Last Red Shoulder aniwatch Episode Full aniwatch me

AnimeFreak: Nineteen 19 anime episode Full online free at https://animefreak.ws anime freak tv

Website https://animekisa.in: Watch Suteki Desu wa, Sakura-chan! Tomoyo no Cardcaptor Sakura Katsuyaku Video Nikki! animekisa Episode 3 watch anime dub

Website https://animepahe.cc: Watch Hipira-kun Special animepahe Episode Full anime online

Raovat: https://raovat.vn/members/animeflixnl.66951/#about

Gogoanimelol mystrikingly: https://gogoanimelol.mystrikingly.com/