(Видео) Путин ја покажа својата канцеларија

By

Рускиот претседател Владимир Путин пред церемонијата за инаугурација за  претседател ѝ овозможи на јавноста да добиде увид во неговото работно опкружување.

Пред телевизискиот пренос на инаугурацијата Путин ѝ овозможи на јавноста да добие увид во неговиот секојдневен работен ангажман.

Тој на церемонијата заминал директно од канцеларијата во Кремљ, каде што претходно ги отворил вратите од својата канцеларија.

Централниот дел на церемонијата се одржал во Големата палата во Кремљ.

Ќе ви се допадне

Kanokon: The Girl Who Cried Fox Episode 12

Website https://kissanime.mx: Watch Summer's Puke is Winter's Delight kissanime Episode Full kissanime closed

AnimeTV: Maruruk's Everday (Dub) anime episode 4 online free at https://animetv.cc m2 chia anime tv

Website https://twistmoe.net: Watch Sore Ike! Anpanman: Tsumiki Shiro no Himitsu twistmoe Episode Full gogoanime

Skitterphoto: https://skitterphoto.com/photographers/17541/animeflixnl

Starity: https://starity.hu/profil/293889-animefreakws/