(Видео) Сања Димова ја промовираше првата песна

By

Пејачка Сања Димова од Струмица деновиве ја промовираше својата прва авторска песна „Знам да кажам не“. Покрај неа, автори на песната се и Димитар Симонов и Зоки Зоц, а аранжманот е на Дејан Стојановиќ. Режисер на спотот е Алек Тасевски.

„Задоволна сум од тоа како го сработивме спотот. Песната е со модерен ритам, па се надевам дека брзо ќе ја освојам публиката“, вели Сања.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak: Debutante Detective Corps anime episode Full online free at https://animefreak.ws animefreak site

Website https://animeflv.uk: Watch Tales of Phantasia (Dub) animeflv Episode 4 watch anime online

Watch anime online for free at AnimeBee animes online

GoGoAnime: Himouto! Umaru-chanS (Dub) anime episode 12 online free at https://gogoanime.be god of highschool gogoanime

Coub: https://coub.com/kissanimemx

Beermapping: https://beermapping.com/account/gogoanimebe