(ВИДЕО) Се обиде да украде автомобил, но поради тоа што го виде внатре почна да бега за да спаси жива глава

By

Снимката на која еден човек се обидува да украде автомобил, го обиколи светот.

Крадецот полека се доближи до автомобилот, провери дали некој го гледа и тогаш почна да ја отвара вратата. Но, таму го чекше вистинско изненадување.

Сопственикот на автомобилот беше во истиот и имаше секс со својата девојка.

Кога крадецот ја отвори вратата, со панталоните долу излезе сопственикот и почна да го брка. Бидејќи не успеал да го фати, пријавил во полиција.

Камерата за надзор ја снимила целата ситуација, а инцидентот се случил во кинеската провинција Хабеи.

Ќе ви се допадне