(Видео) Србин се заканува дека ќе се разнесе пред Собранието

By

Пред домот на Народното собрание на плоштадот „Никола Пашиќ“ околу 13 часот на самиот влез се појавило лицето М.Т. (1855) со своето возило, кое се заканило дека ќе изврши самоубиство.

Со М.Т. разговараат и припадници од Министерството за внатрешни работи, кои се обидуваат да го убедат да се откаже од своите намери.

Сообраќајот е целосно блокиран. Голем број  граѓани, полицајци и пожарникари се наоѓаат околу зградата на Сообранието.

Пристигнале и специјалци.

Следете го настанот во живо:

 

Ќе ви се допадне

Watch Wonder Egg Priority Episode 1 (https://animeheaven.pro/m/oyX3/ep-1) at AnimeHeaven animeheaven bleach

Watch Fire Force Episode 18 (https://animefreak.ws/m/x5yZ/ep-18) at website https://animefreak.ws. See more anime freaks website