(ВИДЕО) Тагата на оваа невеста се гледа и преку превезот – ова е најтажната свадба

By

Оваа невеста е дефинитивно најтажната што ќе ја видите некогаш. 22-годишната Матиона Худоидодова од Таџикистан се омажи за 22-годишен професор, кој изгледа воодушевен од свадбата иако се гледа тага на нејзиното лице.

Всушност, нејзините родители се согласиле да му ја дадат на професорот за таа да може да продолжи да работи како медицинска сестра.

Браковите во оваа земја често се договорени.

Ќе ви се допадне

Website https://gogoanime.be: Watch Bloody Code gogoanime Episode 26 your name gogoanime

Watch Patlabor: The Mobile Police (Dub) Episode 7

Watch Code:Breaker (Dub) Episode 13

ANIMEFLIX: My First Girlfriend is a Gal: My First Cultural Festival anime episode Full online free at https://animeflix.nl animeflix netflix

Animeflixnl sitew: http://www.animeflixnl.sitew.org/

Blogger: https://www.blogger.com/profile/06446856437789664718