(Видео) Танцуваше со деда си, внукот на Бајден главен на целото шоу

By

Внукот на американскиот претседател Џо Бајден, осуммесечниот Боа, беше главен за време на инаугурацијата на својот дедо. Тој беше во прегратка на деда си и двајцата заедно танцуваа во Белата куќа гледајќи го концертот по инаугурацијата.

Во средата вечерта, по давањето заклетва, Бајден со целото свое семејство уживаше во шоуто и концертот.

 

Ќе ви се допадне

Watch Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!! Episode 2 (https://crunchyrollfree.com/m/WEvn/ep-2) at website https://crunchyrollfree.com. See more crunchyroll anime free

Watch Death Note Episode 31 (https://kissanimeonline.com/m/MOD/ep-31) at website https://kissanimeonline.com tokyo ghoul kissanime