(ВИДЕО) Тина Тарнер и на 76 години зрачи со енергија!

By

Задолжително погледнете ја пејачката што прави на 76 години…

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanime rwby: Watch Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Episode 2 (https://kissanimeonline.com/m/w012/ep-2)

AnimeHeaven attack on titan anime heaven: Watch Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Episode 1 (https://animeheaven.pro/m/JdAo/ep-1)