(Видео) Во катамаран послан со рози скопјанец на Матка романтично ја побара за жена својата девојка

By

Скопјанец организира романтично запросување за својата девојка.Тој изнајми катамаран на Матка каде ја изненади ссаканта. Приказната за романтиката ја објави една скопска цвеќарница која ги сподели фотографии од запросувањето . Дечкото организирал катамаранот додека плови по водите на Матка да биде послан со ливчиња од рози, со многу балони и со подготвен букет црвени рози. Неговата девојка прифатила да му биде сопруга, а фотографиите се вистинско позитивно освежување на социјалните мрежи.

dobivaj vesti na viber

 

Ќе ви се допадне