Во секс оргија учествувале 5.000 луѓе од цел свет во време на корона

By

Короната драстично го смени и животот и сексот  па секс онлајн стана начин на живеење за многумина ширум светот. Доказ за тоа е големата онлајн оргија на која учествувале 5.000 луѓе од целиот свет.

Истражувањата во Велика Британија покажуваат дека луѓето, и покрај сите лоши последици од пандемијата, се повеќе се расположени за секс, дури 39 проценти од паровите велат дека би сакале да пробаат нешто ново.

И излегува дека свингер-забавите се на врвот на листата на сексуални фантазии.

Бидејќи тие се моментално невозможни поради различни ограничувања, една компанија излезе со идеја да организира оргии „Зорги“ преку Зум.

И тие започнаа да заработуваат огромни пари затоа што интересот ги надмина сите очекувања.

Секоја недела се распродадени сите 5.000 билети кои чинат 30 евра.

Правилата се едноставни: камерата мора да биде вклучена во секое време, а две работи се строго забранети – нема снимање  и сите учесници мора да носат маски.

Исто така, пред почетокот на „групата“, секој потпишува договор за доверливост, но надвор од тоа, всушност, сè е дозволено и може да ја оставите вашата фантазија да работи.

Специјален тим од луѓе ја следи ситуацијата и дали сите ги почитуваат правилата.

„Дури и по 20 години брак, нашиот секс е одличен, а имавме секс и по пет пати неделно. Но, сакавме да пробаме нешто ново и веднаш ни се допадна идејата за виртуелна оргија “, признава Ди (41), домаќинка од Глазгов, која учествувала во овој необичен  перформанс со сопругот Сајмон.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak anime freak new site: Watch Dragon Ball (Dub) Episode 8

GoGoAnime sword art online gogoanime: Kaguya-sama: Love is War Season 2 (https://gogoanime.be/m/oooO) Episode 12