(Вознемирувачко видео) Оклопот на желката пукна како да е направен од стакло

By

На социјалните мрежи е споделено видео што ја покажува суровоста на животот во џунглата.

dobivaj vesti na viber

Животот на желката што имаше несреќна судбина да се најде во истото мочуриште со алигаторот заврши трагично кога нејзиниот оклоп пукна како од стакло од стисокот на силната вилица на рептилот.

 

Ќе ви се допадне

https://go88.gg/

cách soi cầu tài xỉu sunwin Game bài số 1 Châu Á - Link tải Sunwin 2022 bài sunwin