Здогледал згодна, гола женска во својот кревет – Наместо да „премине на работа“ повикал полиција

By
Како вие би реагирале доколку затекнете гола, непозната жена во станот?
Еден човек од американската сојузна држава Калифорнија затекнал во својот кревет, по враќањето од работа, непозната гола жена како спие, соопшти полицијата.
Неименуваниот човек и рекол на полицијата дека е необичната сага почнала во вторникот кога пронашол отворен поштенски пакет пред својот дом, во малото фармерско место Андресон во северна Калифорнија.
 
Ножот кој послед пат го видел во куќата бил пред вратата, а по влегувањето внатре затекнал загризан сендвич и отворено пиво, а приметил и едно празно пивско шише и дека една кутија цигари му недостига, наведе полицијата.
Набрзо потоа видел дека неодамна некој се туширал во купатилото, а видел и расфрлена непозната облека, а во својо кревет затекнал жена која спиела.
Тој изјави дела ја разбудил и веднаш повикал полиција. 
Додека разговарал со нив, жената се облекла, седнала на столицата, по што веднаш била уапсена.
Во соопштението на полицијата се наведува дека е уапсена Мишел Воткинс (33) од Џанкшин Сити, мало место оддалечено 105 километри од Андерсон.
Во моментите додека ја апселе, кај нејзе била откриена кутијата цигари.
Таа е задржана затоа што не платила кауција од 25.000 долари, а се терети за провалување во стан, ситна кражба и поседување на украдена роба.

 

dobivaj vesti na viber

 

 

 

Ќе ви се допадне

sunwin game sunwin tải sunwin

tải sunwin sunwin club game sunwin

sunwin web sunwin club game bài sunwin

sunwin sunwin club game sunwin

sunwin tài xỉu sunwin sunwin tài xỉu