Како да подготвите здрава ужина за само три минути

By

Посна или мрсна верзија на рецептот? Одлучете сами!

Потребни состојки:

1 туна во масло

200 грама намаз

1 лажицка копер

1 тврдо варено јајце

– сол и бибер

Погледнете во продолжение за што станува збор.

Ќе ви се допадне

TwistMoe: Dragon Nest: Warriors' Dawn (Dub) anime episode Full online free at https://twistmoe.net dubbed anime

Animepahe: Naruto: Shippuden the Movie anime episode Full online free at https://animepahe.cc anime pahe

Dragon Ball Z: Bio-Broly Episode Full

AnimeDao: Lupin III: Jigen's Gravestone anime episode 2 online free at https://animedao.nl animedao hunter x hunter

Recordsetter: https://recordsetter.com/user/kissanimemx

Tldrlegal: https://tldrlegal.com/users/animeflixnl