Руски лек прави чуда за телото

By

Русите кои се познати како здрави и силни луѓе, користат моќен лек за детоксикација на телото. Може да го пробате дома овој еликсир на младоста, не е скап воопшто.

Се што ви треба се кефир и брашно. Лажица брашно прелијте ја со 180 мл кефир, и засладете ја со мед. Ставете ја смесата во фрижидер и утредента испијте ја ладна. Верувајте, ова е еликсир за младост.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven weathering with you animeheaven: Watch Black Clover (Dub) Episode 77

GoGoAnime my hero academia season 4 gogoanime: SK8 the Infinity (Dub) (https://gogoanime.be/m/MN4a) Episode 8