Мараја Кери облече претесен фустан

By

Пејачката Мараја Кери веќе неколку години води битка со прекумерната тежина, но се чини дека овој пат претера.

Кери облече тесен црн фустан кој целосно ја истакнува нејзината фигура.

Ќе ви се допадне

Log Horizon: Destruction of the Round Table Episode 2 at website https://animeplanet.cc anime planet food wars

Watch Kuroko's Basketball 2 Episode 13 (https://funimationfree.com/m/Dzy/ep-13) at website https://funimationfree.com. See more dragon ball z kai funimation