(ФОТО) Бранко Црвенковски на кафе со три дами

By

Поранешниот премиер и претседател на Македонија, Бранко Црвенковски, вчера беше на попладневно кафе во  кафулето „Изи“ во трговскиот центар „Зебра“.

Поранешниот лидер на СДСМ беше во друштвото на  три дами, со кои тераше кафе-муабет. Бранко Црвенковски, откако се повлече од лидерската позиција на СДСМ, а на негово место дојде Зоран Заев, ретко кога се огласува во јавноста. (Љ.В.)

 

Ќе ви се допадне

4Anime Watch anime online, English anime online HD

Website https://animekisa.in: Watch Aiura animekisa Episode 12 anime

Tsurune: Kazemai Koukou Kyuudoubu - Yabai (Dub) Episode Full

Website https://animedao.nl: Watch Broots animedao Episode Full animedao boruto

Wnyblues: https://wnyblues.org/My-Blues-Society/My-Profile/userId/137786

Snupps: https://www.snupps.com/gogoanimebe