Викторија Лоба објави фотографија на која е прваче

Популарната пејачка Викторија Лоба малку порано им го честиташе првиот училиштен ден на првачињата со фотографија снимена во времето кога и самата таа ги започнала првите денови од своето образование.

dobivaj vesti na viber

Ова е ретка прилика јавноста да види фотографија од детството на нашата популарна пејачка.

Како потсетување, првиот училиштен ден за учениците оваа година е во понеделник, 4-ти септември.

Scroll to Top