(Фото) Баба Рада лекува неверство со чај

By

Познатата треварка баба Рада, која е позната по телевизиите оти лекува секакви болести со тревки и чаеви, го најде лекот и за неверство. Барам така велат твитерџиите, кој споделија интересен рацепт за лек против неверство.

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX dragon ball animeflix: Boruto: Naruto Next Generations (https://animeflix.nl/m/wZa7) Episode 194

AnimeHeaven animeheaveneu: Watch Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 10