Ал Пачино

Ал Пачино раскина со 54 години помладата девојка три месеци откако добија син

Актерот Ал Пачинои неговата девојка Нур Алфала (29) раскинаа три месеци откако добија дете, пишува „Дејли Мејл“. Нур наводно поднела барање за старателство над синот, …

Ал Пачино раскина со 54 години помладата девојка три месеци откако добија син Прочитај повеќе »

Ал Пачино се прошета со 54 години помладата девојка низ Менхетен

Ал Пачино и неговата 54 години помлада девојка Нур Алфалах се прошетаа низ Менхетен во Њујорк. Двајцата беа видени пред италијански ресторан, но не биле …

Ал Пачино се прошета со 54 години помладата девојка низ Менхетен Прочитај повеќе »

Ал Пачино почна да се дружи со бившата додека чека бебе со 54 години помладата девојка

Актерот Ал Пачино се дружеше со бившата девојка Беверли Д’Анџело и нејзиниот сопруг. Тројцата биле видени на семеен излет во Лос Анџелес, во исто време …

Ал Пачино почна да се дружи со бившата додека чека бебе со 54 години помладата девојка Прочитај повеќе »

Ал Пачино за татковството: Возбуден сум што на 83 години ќе станам татко

Ал Пачино (83) ги отфрли гласините дека е вознемирен од веста дека неговата 29-годишна девојка чека бебе, инсистирајќи дека е крајно возбуден што повторно ќе …

Ал Пачино за татковството: Возбуден сум што на 83 години ќе станам татко Прочитај повеќе »

Де Ниро е среќен што и Ал Пачино ќе му се придружи во клубот на постари татковци

Роберт де Ниро се радува на веста дека неговиот пријател и колега Ал Пачино ќе му се придружи во клубот на постари татковци, пренесува Си-Ен-Ен. …

Де Ниро е среќен што и Ал Пачино ќе му се придружи во клубот на постари татковци Прочитај повеќе »

Ал Пачино побарал од неговата 29 годишна девојка ДНК тест за да го потврди татковството

Актерот Ал Пачино побарал од неговата 29 годишна девојка Нур Алфала, ДНК тест, за да го потврди татковството. Веста за бременоста ги шокираше сите, а …

Ал Пачино побарал од неговата 29 годишна девојка ДНК тест за да го потврди татковството Прочитај повеќе »

Ал Пачино на 83 години чека дете со својата 29-годишна девојка

Актерот Ал Пачино на 83 години ќе стане татко по четврти пат. Според порталот ТМС актерot и неговата партнерка 29 годишната Нур Алфала се на …

Ал Пачино на 83 години чека дете со својата 29-годишна девојка Прочитај повеќе »

Ал Пачино и во деветтата деценија џогира и танцува без проблем, глумецот го прослави 83 роденден

Легендарниот глумец Ал Пачино го прослави 83 роденден. Во неговата 60 години долга кариера оствари некои антологиски улоги, па затоа другарите уште од дете му …

Ал Пачино и во деветтата деценија џогира и танцува без проблем, глумецот го прослави 83 роденден Прочитај повеќе »

Ал Пачино со 53 години помладата девојка на вечера во италијански ресторан

Актерот Ал Пачино ужива на романтична вечера во италијански ресторан со неговата девојка, Нура Алфала телевизиска продуцентка која е 53 години помлада од него. Ал …

Ал Пачино со 53 години помладата девојка на вечера во италијански ресторан Прочитај повеќе »

(Видео) Ал Пачино го прослави 82. роденден во италијански ресторан со 54 години помладата девојка

Ал Пачино го прослави својот 82. роденден со својата 54 години помлада девојка, Нур Алфалах. Актерот роденденот го прославил во италијански ресторан во Калифорнија. За …

(Видео) Ал Пачино го прослави 82. роденден во италијански ресторан со 54 години помладата девојка Прочитај повеќе »

Ал Пачино мислел дека филмот „Кум“, кој денес слави 50 години, ќе биде дебакл

Холивудскиот актер Ал Пачино зборуваше за филмот „Кум“ за кој рече дека на почетокот бил убеден дека ќе биде дебакл. Денес филмот слави 50 години …

Ал Пачино мислел дека филмот „Кум“, кој денес слави 50 години, ќе биде дебакл Прочитај повеќе »

Повеќе сакам џентлмени, Хурем Султан не сака да снима со Бред Пит

Турската актерка Мерием Узерли позната по својата улога на Хурем од серијата „Величествениот“, вели дека не сака да снима со популарниот холивудски актер Бред Пит …

Повеќе сакам џентлмени, Хурем Султан не сака да снима со Бред Пит Прочитај повеќе »

Девојката го остави Ал Пачино затоа што бил скржав

Израелската глумица Митал Дохан и Ал Пачино раскинаа по двегодишна врска. Таа за медиумите вели дека проблемот бил разликата во години и тоа што Ал …

Девојката го остави Ал Пачино затоа што бил скржав Прочитај повеќе »

Роберт де Ниро се подмлади се помош на технологијата, за новиот филм „Ирецот“

Американскиот актер Роберт де Ниро со помош на технологијата значително го подмлади својот изглед, за потребите на новиот филм под името „Ирецот“. Технологијата ја развила …

Роберт де Ниро се подмлади се помош на технологијата, за новиот филм „Ирецот“ Прочитај повеќе »

Мишел Фајфер и Ал Пачино прославија 35-годишнина на „Скарфесј“

По повод 35-годишнината од популарниот фил „Scarface“, ѕвездите од филмот се обединија на специјална прослава во рамките на филмскиот фестивал во Трибека. Мишел Фајфер и …

Мишел Фајфер и Ал Пачино прославија 35-годишнина на „Скарфесј“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top