албум

(Видео) Снеже Радичевска со спот го најавува првиот албум

Тетовчанката Снеже Радичевска со спотот за песната „На сред село, чешма шарена“, го најавува првиот солистички албум. Спотот е снимен на неколку локации за вистински …

(Видео) Снеже Радичевска со спот го најавува првиот албум Прочитај повеќе »

(Фото) Брачна двојка од година во година се сликале за семеен албум

Баба и дедо секоја година се фотографирале во дворот пред својата куќа. Секогаш на исто место, еден крај друг, на стазата во дворот го овековечувале …

(Фото) Брачна двојка од година во година се сликале за семеен албум Прочитај повеќе »

Нови 12 Теми-Боби Спасенцовски промовираше албум и видео

Во друштво на најблиските пријатели Боби Спасенцовски го промовираше новиот албум ,,Ти си мој живот,, на кој се наоѓаат 12 нови теми. Заедно со албумот …

Нови 12 Теми-Боби Спасенцовски промовираше албум и видео Прочитај повеќе »

Scroll to Top