Алек Болдвин

Филмот „Раст“, во кој беше застрелана снимателката Хачинс, ќе продолжи да се снима со Алек Болдвин

Снимањето на вестерн филмот „Раст“, ќе продолжи да се снима со Алек Болдвин во главната улога. Ова го соопшти адвокатката на продукцијата неколку дена откако …

Филмот „Раст“, во кој беше застрелана снимателката Хачинс, ќе продолжи да се снима со Алек Болдвин Прочитај повеќе »

(Видео) По најавите дека мажот ѝ ќе го обвинат за убиство, сопругата на Алек Болдвин побара од новинарите да ја остават на мира

Откако беше објавено дека Алек Болдвин биде обвинет за убиство на снимателката Халина Хачинс, неговата сопруга Хиларија, побара поддршка од јавноста и новинарите, но во …

(Видео) По најавите дека мажот ѝ ќе го обвинат за убиство, сопругата на Алек Болдвин побара од новинарите да ја остават на мира Прочитај повеќе »

Ентони Хопкинс прослави 47 години како е трезен, оддалечете се од токсичните луѓе и живејте го животот, порача глумецот за Нова година

Легендарниот глумец Ентони Хопкинс прослави 47 години откако е трезен. За таа пригода сними кратко видео во кое сподели што мисли за алкохолизмот и општо …

Ентони Хопкинс прослави 47 години како е трезен, оддалечете се од токсичните луѓе и живејте го животот, порача глумецот за Нова година Прочитај повеќе »

Сè уште не закрепнавме по смртта на Халина Хачинс, сопругата на Алек Болдвин за трагедијата во Ново Мексико

Сопругата на Алек Болдвин, Хиларија, за првпат во интервју за Extru зборуваше за трагедијата што се случи за време на снимањето на филмот Rust во …

Сè уште не закрепнавме по смртта на Халина Хачинс, сопругата на Алек Болдвин за трагедијата во Ново Мексико Прочитај повеќе »

Алек Болдвин се потсети на трагедијата од пред една година кога ја застрела снимателката Халина Хачинс

Глумецот Алек Болдвин по една година се присети на трагедијата во Ново Мексико кога со пиштол реквизит ја усмрти снимателката Халина Хачинс, а го рани …

Алек Болдвин се потсети на трагедијата од пред една година кога ја застрела снимателката Халина Хачинс Прочитај повеќе »

Алек Болдвин се спогоди со семејството на снимателката што ја уби, снимањето на филмот ќе продолжи

Глумецот Алек Болдвин се спогоди со семејството на снимателката Халина Хачинс, која ја уби за време на снимањето на филмот „Раст“. Болдвин ненамерно пукаше во …

Алек Болдвин се спогоди со семејството на снимателката што ја уби, снимањето на филмот ќе продолжи Прочитај повеќе »

Семејството ме одржа во живот, рече Алек Болдвин по несреќата на снимањето

Актерот Алек Болдвин рече дека по несреќата на снимањето на филмот „’Рѓа“, единствено што го одржало во живот е неговото семејство. Тој им се заблагодари …

Семејството ме одржа во живот, рече Алек Болдвин по несреќата на снимањето Прочитај повеќе »

Алек Болдвин првпат прозборе зошто со Хиларија имаат шест деца

Актерот Алек Болдвин на неговите следбеници на социјалните мрежи им одговори на прашањето кое често му го поставуваат, а се однесува на тоа што тој …

Алек Болдвин првпат прозборе зошто со Хиларија имаат шест деца Прочитај повеќе »

(Видео) Ќерката на Алек Болдвин откри дека ја силувале како тинејџерка, а потоа абортирала

Ќерката на Алек Болдвин, Ајрланд Болдвин, откри дека како тинејџерка била силувана и абортирала. Животната приказна ја откри пред јавноста преку социјалната мрежа „Тик-ток“.  „Денес …

(Видео) Ќерката на Алек Болдвин откри дека ја силувале како тинејџерка, а потоа абортирала Прочитај повеќе »

(Фото) Ќерката на Алек Болдвин повторно провоцира со голи фотографии

Ќерката на Алек Болдвин и Ким Бесинџер, Ајрланд повторно објави гола фотографија. Таа позираше гола во море и рече дека сака да остане тука засегкогаш. …

(Фото) Ќерката на Алек Болдвин повторно провоцира со голи фотографии Прочитај повеќе »

Сопругата на Алек Болдвин, Хиларија, го откри полот на бебето

Сопругата на Алек Болдвин, Хиларија го откри полот на бебето. Двојката го очекува седмото дете, а Хилари на „Инстаграм“ објави дека ќе добијат девојче. „Отсекогаш …

Сопругата на Алек Болдвин, Хиларија, го откри полот на бебето Прочитај повеќе »

(Видео) Полицијата објави снимка од сетот на кој Алек Болдвин ја уби снимателката Хачинс

Полицијата објави снимка од сетот на филмот „Рѓа“ пред и по моментот кога Алек Болдвин ја застрелана снимателката Халина Хачинс. Се гледа како полицијата и брзата …

(Видео) Полицијата објави снимка од сетот на кој Алек Болдвин ја уби снимателката Хачинс Прочитај повеќе »

Те интересираат само пари, му рече Алек Болдвин на сопругот на убиената снимателка Халина Хачинс

Алек Болдвин го обвини сопругот на снимателката Халина Хачинс, Мет, дека намерно поднел тужба против него за убиство од небрежнсот, затоа што сакал само да …

Те интересираат само пари, му рече Алек Болдвин на сопругот на убиената снимателка Халина Хачинс Прочитај повеќе »

Алек Болдвин е исплашен од тужбата за убиство кое ја поднесе семејството на Хачинс

Актерот Алек Болдвин рече дека е исплашен од тужбата кое ја поднесе семејството на убиената снимателка Халина Хачинс, која актерот ја застрела за време на …

Алек Болдвин е исплашен од тужбата за убиство кое ја поднесе семејството на Хачинс Прочитај повеќе »

Алек Болдвин не пукал во Халина Хачинс покажуваат новите докази

Окружниот обвинител во Санта Феј, Мери Кармак Алтвис, за „Винити Фер“ рече дека Алек Болдвин не пукал во снимателката Халина Хачинс, пишува „Њујорк пост“. Таа …

Алек Болдвин не пукал во Халина Хачинс покажуваат новите докази Прочитај повеќе »

Семејтвото на Халина Хачинс го тужи Алек Болдвин за убиство од небрежност

Семејството на Халина Хачинс се одлучи да го тужи Алек Болдвин за убиство од небрежност. Во тужбата тие објавија и анимирано видео под името „Убиената …

Семејтвото на Халина Хачинс го тужи Алек Болдвин за убиство од небрежност Прочитај повеќе »

(Видео) Алек Болдвин повторно снима филмови, сè потешко ми е по несреќата

Актерот Алек Болдвин вчера за првпат почна повторно да снима филмови, по несреќата која му се случи минатата година, во која случајно ја застрела снимателката …

(Видео) Алек Болдвин повторно снима филмови, сè потешко ми е по несреќата Прочитај повеќе »

Таткото на Халина Хачинс смета дека Алек Болдвин е виновен за смртта на ќерка му

Таткото на убиената снимателка Халина Хачинс, Анатолиј Андросовиќ, смета дека Алек Болдвин е делумно виновен за смртта на неговата ќерка. Иако на почетокот одби да …

Таткото на Халина Хачинс смета дека Алек Болдвин е виновен за смртта на ќерка му Прочитај повеќе »

Откако во интервјуто за ABC рече дека не е виновен за смртта на Хачинс, Алек Болдвин со сопругата Хиларија ги избришаа профилите на „Твитер“

По интервјуто што го имаше холивудскиот актер за телевизијата ABC, во кое тој призна дека не е виновен за убиството на снимателката Халина Хачинс, Алек …

Откако во интервјуто за ABC рече дека не е виновен за смртта на Хачинс, Алек Болдвин со сопругата Хиларија ги избришаа профилите на „Твитер“ Прочитај повеќе »

Scroll to Top