али ахмети

Македонските политичари во албум со сликички

Твитер заедницата, во пресрет на Светското првенство во фудбал, кое наредната недела ќе започне да се игра во Русија, на социјалните мрежи објавија фотографии ставајќи …

Македонските политичари во албум со сликички Прочитај повеќе »

Scroll to Top