Амбер Херд

(Фото) Џони Деп објави автопортрет за кој рече дека ги претставува петте тешки години од битката со Амбер

Џони Деп го претстави автопортретот наречен „Пет“, за кој рече дека го го претставува најмрачниот период од неговиот живот. За портретот вреден околу 2.200 евра, …

(Фото) Џони Деп објави автопортрет за кој рече дека ги претставува петте тешки години од битката со Амбер Прочитај повеќе »

Парите кои ги доби од бившата на суд, Џони Деп ги даде за хуманитарни цели

Парите кои ги доби од неговата бивша сопруга Амбер Херд на суд, Џони Деп ги подели на хуманитарни организации. Двајцата се појавија на судењето кое …

Парите кои ги доби од бившата на суд, Џони Деп ги даде за хуманитарни цели Прочитај повеќе »

Шлаканицата на Вил Смит на Оскарите, разводот меѓу Џони Деп и Амбер Херд и предвремената пензија на Брус Вилис од Холивуд, скандали кои ја одбележаа 2022 година

Голем број скандали ја одбележаа минатата 2022 година. Некои од светските ѕвезди не се однесуваа примерно во светот на забавната индустрија. Судења, шлаканици, плукања, отсуството …

Шлаканицата на Вил Смит на Оскарите, разводот меѓу Џони Деп и Амбер Херд и предвремената пензија на Брус Вилис од Холивуд, скандали кои ја одбележаа 2022 година Прочитај повеќе »

Амберт Херд бара повторување на судењето против Џони Деп

Адвокатите Амбер Херд поднеле жалба до судот во Вирџинија и бараат да се поништи одлуката и да се спроведе сосема ново судење во случајот за …

Амберт Херд бара повторување на судењето против Џони Деп Прочитај повеќе »

Џони Деп поднесе жалба против Амбер, не сака да ѝ плати

Глуммецот Џони Деп и неговиот правен тим и официјално поднесоа жалба на пресудата поради која глумецот мора да ѝ плати 2 милиони долари на бившата …

Џони Деп поднесе жалба против Амбер, не сака да ѝ плати Прочитај повеќе »

Кание Вест ја ангажираше адвокатката на Џони Деп да го спаси од тужби

Раперот Кание Вест ја ангажираше адвокатката на Џони Деп за да му помогне околу големиот број тужби. Вест во последните неколку месеци е главна тема …

Кание Вест ја ангажираше адвокатката на Џони Деп да го спаси од тужби Прочитај повеќе »

Амбер Херд им должи на адвокатите повеќе отколку на Џони Деп

Амбер Херд им должи на адвокатите повеќе пари отколку што треба да му исплати на бившиот Џони Деп. Откако го изгуби судскиот процес со Деп, …

Амбер Херд им должи на адвокатите повеќе отколку на Џони Деп Прочитај повеќе »

(Видео) Објавен трејлерот за филмот од судењето меѓу Џони Деп и Амбер Херд

Американската стриминг-платформа Tubi на „Јутјуб“ го објави трејлерот за играниот филм Hot Take: The Deep/Heard Trial, во кој е прикажано судењето на глумецот Џони Деп …

(Видео) Објавен трејлерот за филмот од судењето меѓу Џони Деп и Амбер Херд Прочитај повеќе »

Документарен филм за судскиот процес помеѓу Џони Деп и Амбер Херд ќе се прикажува на 19 септември

Документарен филм во два дела за судењето за клевета на актерот Џони Деп и поранешната сопруга Амбер Херд ќе се емитува на 19 септември на …

Документарен филм за судскиот процес помеѓу Џони Деп и Амбер Херд ќе се прикажува на 19 септември Прочитај повеќе »

Објавени голи фотографии и вулгарни смс пораки од судењето меѓу Амбер и Џони Деп

Викендов на интернет се објавени повеќе од 6000 страници документи во кои се и голи фотографии и вулгарни смс пораки од судењето меѓу Амбер Херд …

Објавени голи фотографии и вулгарни смс пораки од судењето меѓу Амбер и Џони Деп Прочитај повеќе »

Деп страда од еректилна дисфункција, тврдат адвокатите на Амбер Херд

Како што тврдат адвокатите на Амбер Херд во незапечатени судски документи, Џони Деп страда од еректилна дисфункција, поради што наводно сексуално ја нападнал својата поранешна …

Деп страда од еректилна дисфункција, тврдат адвокатите на Амбер Херд Прочитај повеќе »

Џони Деп донираше 800.000 долари во добротворни цели, вклучувајќи ја и болницата на која е должна Амбер Херд

Актерот Џони Деп донираше околу 800.000 долари во добротворни здруженија за деца ширум светот, од кои една е поврзана и со неговата поранешна сопруга Амбер …

Џони Деп донираше 800.000 долари во добротворни цели, вклучувајќи ја и болницата на која е должна Амбер Херд Прочитај повеќе »

Адвокатите на Амбер Херд поднесоа барање за укинување на пресудата

Адвокатите на актерката Амбер Херд побараа целосно да се укине пресудата против неа во случајот за клевета со нејзиниот поранешен сопруг Џони Деп. Херд, која …

Адвокатите на Амбер Херд поднесоа барање за укинување на пресудата Прочитај повеќе »

Амбер Херд ќе напише книга и ќе открие сè за бракот со Џони Деп

Глумицата Амбер Херд е наводно во преговори да напише книга во која ќе ја раскаже целата приказна за бракот со Џони Деп. Таа сака да …

Амбер Херд ќе напише книга и ќе открие сè за бракот со Џони Деп Прочитај повеќе »

(Фото) Џони Деп непрепознатлив без мустаќите на концерт

Глумецот Џони Деп кој неодамна ја доби тужбата против бившата сопруга Амбер Херд за клевета, одржа концерт со неговиот добар пријател, легенданриот музичар Џеф Бек, …

(Фото) Џони Деп непрепознатлив без мустаќите на концерт Прочитај повеќе »

(Фото) Амбер Херд се прошета во бутик со ниски цени, глумицата штеди пари за да може да му плати на Џони Деп

Амбер Херд била видена во бутик  каде цените биле прилично ниски, а некои од американските таблоиди пренесоа дека само на тој начин глумицата може да …

(Фото) Амбер Херд се прошета во бутик со ниски цени, глумицата штеди пари за да може да му плати на Џони Деп Прочитај повеќе »

Најтешко е кога некој зборува за сексуален напад, а никој не му верува, рече Амбер Херд откако изгуби на суд од Џони Деп

Амбер Херд во првото интервју кое го даде по судењето со Џони Деп, за NBC News Dateline, рече дека најтешко е кога човек зборува за …

Најтешко е кога некој зборува за сексуален напад, а никој не му верува, рече Амбер Херд откако изгуби на суд од Џони Деп Прочитај повеќе »

Scroll to Top