азис

(Видео) Азис пече пиперки со музика на Драгана Мирковиќ

Бугарската ѕвезда Азис е голем обожавател на музиката на српската пејачка Драгана Мирковиќ. Контроверзниот пејач се снимал во својот двор на брегот покрај Црното Море …

(Видео) Азис пече пиперки со музика на Драгана Мирковиќ Прочитај повеќе »

Scroll to Top