без

(Видео) Возење на ролеркостер до бесвест

Во забавните паркови најголемото внимание, секако, го привлекува ролеркостерот. Многу се тематски, по примерот на филмовите или цртаните, а некои личат на научни експерименти или …

(Видео) Возење на ролеркостер до бесвест Прочитај повеќе »

Слушнале вресок на нивната ќерка кај заболекарот, па влегле во ординацијата и останале без зборови

Стоматолошката одинација Смајл во Џорџија користи посебен метод за да ги смири децата кои се противат на стоматолошката столица. Иако ова се прави во согласност …

Слушнале вресок на нивната ќерка кај заболекарот, па влегле во ординацијата и останале без зборови Прочитај повеќе »

(ФОТО) Без шминка и долга коса – Ѕвездата од „Сексот и градот“ низ улиците на Њујорк е непрепознатлива

Холивудската дива е сликната на улиците во Њујорк, а промената е очигледна. Славната Сара Џесика Паркер, која во улогата на романтичната Кери стана пример за …

(ФОТО) Без шминка и долга коса – Ѕвездата од „Сексот и градот“ низ улиците на Њујорк е непрепознатлива Прочитај повеќе »

(ФОТО) Сите знаат за Ена Попов – Некогашната ѕвезда на „Велики Брат“ тотално непрепознатлива без шминка

Водителката и ѕвездата од првата сезона на српскиот „Велики Брат“, позираше во природно издание. Сите оние кои го следеа домашното издание „Велики Брат“ знаат која …

(ФОТО) Сите знаат за Ена Попов – Некогашната ѕвезда на „Велики Брат“ тотално непрепознатлива без шминка Прочитај повеќе »

Ана Николиќ излегла од породилното – Без бебе

Ана Николиќ е примена во вторникот во болница, но не се породила, па утредента ја напуштила болницата. Таа дошла во болница, бидејќи почувствувала контракции, тоа …

Ана Николиќ излегла од породилното – Без бебе Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Како да купите фармерки без да ги пробате

Мразите да се пресоблекувате во бутиците и да пробувате нешто од облеката? Погледнете го ова супер решение за купување на совршени фармерки без пробување… By …

(ВИДЕО) Како да купите фармерки без да ги пробате Прочитај повеќе »

Scroll to Top