Бритни Спирс

Бритни Спирс се врати на „Инстаграм“ и рече дека немала нервен слом

Откако фановите и испратија полиција на врата, Бритни Спирс го врати својот профил на „Инстаграм“. Пејачката ги смири и им рече дека нема нервен слом …

Бритни Спирс се врати на „Инстаграм“ и рече дека немала нервен слом Прочитај повеќе »

Загрижени фанови ѝ викнале полиција на Бритни дома да ја проверат дали е добро

Откако го избриша профилот на „Инстаграм“, Бритни Спирс ги исплаши фановите кои и викнале полиција дома за да ја проверат дали е добро. Ова не …

Загрижени фанови ѝ викнале полиција на Бритни дома да ја проверат дали е добро Прочитај повеќе »

Бритни Спирс си го промени името на „Инстаграм“

По неодамнешниот инцидент во ресторанот, пејачката Бритни Спирс повторно ги изненади фановите. Овојпат го промени името на „Инстаграм“ во Ривер Ред и објави видео на …

Бритни Спирс си го промени името на „Инстаграм“ Прочитај повеќе »

Бритни Спирс за инцидентот во ресторанот: Бев малку пијана и знам дека ги насмеав луѓето

Бритни Спирс зборуваше за неодамнешниот инцидент во ресторан, каде доживеа нервен слом. Таа објасни дека била малку пијана, па затоа нејзиниот сопруг Сем Ашгари предвреме …

Бритни Спирс за инцидентот во ресторанот: Бев малку пијана и знам дека ги насмеав луѓето Прочитај повеќе »

Бритни Спирс ја продава луксузната вила во која со сопругот се всели пред шест месеци

Бритни Спирс сака да ја продаде луксузната вила во областа Калабас во близина на Лос Анџелес која пред шест месеци ја купи со сопругот Сем …

Бритни Спирс ја продава луксузната вила во која со сопругот се всели пред шест месеци Прочитај повеќе »

Без мене ќе беше мртва, рече таткото на Бритни Спирс, кој 13 години имаше контрола врз животот на пејачката

Таткото на Бритни Спирс, Џејми Оливер, кој 13 години имаше целосна контрола над пејачката, во едно од последните интервјуа призна дека ако не бил тој, …

Без мене ќе беше мртва, рече таткото на Бритни Спирс, кој 13 години имаше контрола врз животот на пејачката Прочитај повеќе »

(Фото) Бритни објави голи фотографии во када, фановите мислат дека некој ѝ го хакирал профилот

Бритни Спирс објави нови провокативни фотографии. Овој пат се сликаше гола во када, а многу од нејзините фанови мислат дека нејзиниот профил е хакиран. Сликите …

(Фото) Бритни објави голи фотографии во када, фановите мислат дека некој ѝ го хакирал профилот Прочитај повеќе »

(Фото) Бритни Спирс пак се соблече гола ѝ ги налути фановите

Пејачката Бритни Спирс го навлече гневот на фановите со новите објавени голи фотографии. На последната позира во кревет, гола, а градите ги има покриено со …

(Фото) Бритни Спирс пак се соблече гола ѝ ги налути фановите Прочитај повеќе »

Бритни пак го избриша „Инстаграм“ откога ги навреди родителите

Бритни Спирс повторно го избриша својот „Инстаграм“, откако им напиша неколку навредувачки пораки на родителите Џејми и Лин. Прво напиша дека додека 13 години била …

Бритни пак го избриша „Инстаграм“ откога ги навреди родителите Прочитај повеќе »

Кристина Агилера ја избриша Бритни од „Инстаграм“ затоа што ја нарекла дебела

Бритни Спирс ѝ рече на Кристина Агилера дека е дебела, па оваа ја избриша од „Инстаграм“, пренесе Page Six. Бритни во понеделникот објави подолг текст во …

Кристина Агилера ја избриша Бритни од „Инстаграм“ затоа што ја нарекла дебела Прочитај повеќе »

Бившиот на Бритни заработи 1,2 милиони евра од интервју во кое зборуваше за неа

Бившиот на Бритни Спирс, Кевин Федерлајн заработи 1,2 милиони евра, од интервју во кое зборуваше за пејачката, пренесе британски „Мирор“. Кевин, кој е невработен, даде …

Бившиот на Бритни заработи 1,2 милиони евра од интервју во кое зборуваше за неа Прочитај повеќе »

(Фото) Синовите на Бритни Спирс не ѝ отидоа на свадбата затоа што се срамат од голите фотографии што ги објавува

Кевин Федерлајн бившиот на Бритни Спирс, во новиот документарец кој се снимаше кај него дома, рече дека на нивните деца им сметаат голите фотографии кои …

(Фото) Синовите на Бритни Спирс не ѝ отидоа на свадбата затоа што се срамат од голите фотографии што ги објавува Прочитај повеќе »

Татко ми смисли сѐ уште пред да бидам хоспитализирана, ги сакаше само моите пари, Бритни зборуваше за старателството и како родителите манипулирале со неа

Бритни Спирс зборуваше за тешките денови кои ги имала додека била под контрола на татко ѝ Џејми Спирс. Рече дека целиот план го смислил уште …

Татко ми смисли сѐ уште пред да бидам хоспитализирана, ги сакаше само моите пари, Бритни зборуваше за старателството и како родителите манипулирале со неа Прочитај повеќе »

(Фото) Бившиот на Бритни е прогласен за виновен за упад на нејзината свадба и напад врз обезбедувањето

Бившиот сопруг на Бритни Спирс, Џејсон Александер, е прогласен за виновен за упад на нејзината свадба и напад на обезбедувањето. Пејачката се омажи во јуни …

(Фото) Бившиот на Бритни е прогласен за виновен за упад на нејзината свадба и напад врз обезбедувањето Прочитај повеќе »

Бившиот на Бритни се жали дека децата се срамат од нејзините голи фотографии

Бившиот сопруг на Бритни Спирс, Кевин Федерлајн, во последното интервју, рече дека нивните два сина Шон Престон (16) и Џејден, не сакаат да ја видат …

Бившиот на Бритни се жали дека децата се срамат од нејзините голи фотографии Прочитај повеќе »

Бритни Спирс во рок од 1 час објави единаесет фотографии на кои е разголена

Пејачката Бритни Спирс објави единаесет фотографии на кои е разголена во рок од еден час на социјалната мрежа Инстаграм. Пејачката фотографиите ги направила во хотелска соба …

Бритни Спирс во рок од 1 час објави единаесет фотографии на кои е разголена Прочитај повеќе »

(Видео) По долго време пауза Бритни повторно запеа

Поп ѕвездата Бритни Спирс по подолго време пауза ги изненади фановите и запеа. Таа во петокот на „Инстаграм“ го испеа нејзиниот хит Baby one more …

(Видео) По долго време пауза Бритни повторно запеа Прочитај повеќе »

(Фото) Бившиот на Бритни ги отфрли обвинувањата дека се обидел да ѝ ја спречи венчавката со Сем Асгари

Поранешниот сопруг на Бритни Спирс, Џејсон Александар, рече дека не е виновен и ги отфрли сите обвинувања дека минатиот месец се обидел да ѝ ја …

(Фото) Бившиот на Бритни ги отфрли обвинувањата дека се обидел да ѝ ја спречи венчавката со Сем Асгари Прочитај повеќе »

Бритни го деактивираше профилот на Инстаграм

„Извинете, страницата моментално е недостапна“, ваква пораката ги поздрави сите фанови кои сакаа да видат што прави пејачката Бритни Спирс на социјалната мрежа Инстаграм. Таа …

Бритни го деактивираше профилот на Инстаграм Прочитај повеќе »

Бритни и Сем сепак потпишаа предбрачен договор, фитнес-тренерот нема да ги добие парите на пејачката

Пејачката Бритни Спирс се грижи нејзиниот имот да биде заштитен во нов брак со Сем Асгари. Тие потпишаа предбрачен договор со кој ќе се осигура …

Бритни и Сем сепак потпишаа предбрачен договор, фитнес-тренерот нема да ги добие парите на пејачката Прочитај повеќе »