Бритни Спирс

(Видео) Три дена откако го изгуби бебето, Бритни пак позираше во бикини

Само три дена откако објави дека го изгуби бебето, Бритни Спирс повторно позираше во бикини. Пејачката им се заблагодари на сите за поддршката и објави …

(Видео) Три дена откако го изгуби бебето, Бритни пак позираше во бикини Прочитај повеќе »

Бритни Спирс имаше спонтан абортус, еден месец откако објави дека е бремена

Бритни Спирс доживеа спонтан абортус, пејачката оваа информација ја сподели со нејзините фанови на Инстаграм. Пејачката пред еден месец обајви дека е бремена со првото …

Бритни Спирс имаше спонтан абортус, еден месец откако објави дека е бремена Прочитај повеќе »

(Фото) Кога сум на одмор, изгледам 10 години помладо, Бритни пак објави гола фотографија од Мексико

Бритни Спирс пак објави гола фотографија, овој пат од одмор во Мексико. Таа рече дека фотографијата ја направила пред да забремени и дека на неа …

(Фото) Кога сум на одмор, изгледам 10 години помладо, Бритни пак објави гола фотографија од Мексико Прочитај повеќе »

(Видео) Конечно сум слободна, Бритни се слече среде плажа

Откако се ослободи од старателството на нејзиниот татко, Бритни Спирс (40) објави видео од одмор на тропски остров. Таа се сними како ужива на плажа, …

(Видео) Конечно сум слободна, Бритни се слече среде плажа Прочитај повеќе »

Бритни Спирс бара правда, тврди дека родителите ја дрогирале

Бритни Спирс рече дека додека 13 години била под старателство на својот татко Џејми Спирс, тој ја дрогирал. Сега вели дека сака да го сподели …

Бритни Спирс бара правда, тврди дека родителите ја дрогирале Прочитај повеќе »

Бритни Спирс рече дека ќе ја тужи менаџерката затоа што сакала да ја убие

Поп пејачката Бритни Спирс рече дека ќе ја тужи нејзината менаџерка Лу Тејлор затоа што сакала да ја убие. Таа рече дека ќе поднесе тужба …

Бритни Спирс рече дека ќе ја тужи менаџерката затоа што сакала да ја убие Прочитај повеќе »

(Видео) Опра, ти доаѓам на интервју! Бритни сака да му раскаже на светот за ужасите што ги доживеа од својот татко

Пејачката Бритни Спирс сними видео и изјави дека сака да гостува кај популарната американска водителка Опра Винфри и да му раскаже на светот за ужасите …

(Видео) Опра, ти доаѓам на интервју! Бритни сака да му раскаже на светот за ужасите што ги доживеа од својот татко Прочитај повеќе »

Идејата за старателството беше на мајка мѝ, таа ми го уништи животот, рече Бритни откако ја доби судската битка со татко ѝ

Поп-пејачката Бритни Спирс ја обвини мајка ѝ Лин Спирс дека ѝ го уништила животот и дека идејата за старателството да го има татко ѝ Џејми, …

Идејата за старателството беше на мајка мѝ, таа ми го уништи животот, рече Бритни откако ја доби судската битка со татко ѝ Прочитај повеќе »

Бритни Спирс: Ми здосади да бидам Мајка Тереза

Поп-пејачката Бритни Спирс раскажа нови детали од нејзиниот приватен живот на инстаграм. Таа овој пат го нападна целото нејзино семејство. „Ми здосади да бидам Мајка …

Бритни Спирс: Ми здосади да бидам Мајка Тереза Прочитај повеќе »

Родителите ме тераа да абортирам на 16 години за да не ѝ ја уништам кариерата на Бритни, открива сестрата на светската ѕвезда

Помладата сестра на Бритни Спирс, Џејми Лин, во нејзината книга „Работите кои требаше да ги кажам“, откри за нејзиното тешко минато и за тоа како …

Родителите ме тераа да абортирам на 16 години за да не ѝ ја уништам кариерата на Бритни, открива сестрата на светската ѕвезда Прочитај повеќе »

Џејми Спирс ѝ се заканувал на Бритни дека ќе ѝ ги земе децата, открива новиот филм на „Нетфликс“

Таткото на поп-пејачката Бритни Спирс, Џејми, ѝ се заканувал дека ќе ѝ ги земе децата. Ова се отркива во новиот филм на „Нетфликс“, кој премиерно …

Џејми Спирс ѝ се заканувал на Бритни дека ќе ѝ ги земе децата, открива новиот филм на „Нетфликс“ Прочитај повеќе »

Откако се сврши, Бритни Спирс ги избриша сите профили на социјалните мрежи

Откако се сврши со своето момче, поп-sвездата Бритни Спирс ги избриша сите профили на социјалните мрежи. Таа рече дека сака да направи пауза за да …

Откако се сврши, Бритни Спирс ги избриша сите профили на социјалните мрежи Прочитај повеќе »

И посакувам сè најдобро, таткото на Бритни Спирс побара прекин на старателството

Таткото на поп пејачката Бритни Спирс, Џејми, побара од судот во Лос Анџелес прекин на неговото 13 годишно старателство над ќерката, известија медиумите во средата, …

И посакувам сè најдобро, таткото на Бритни Спирс побара прекин на старателството Прочитај повеќе »

Бритни Спирс тврди дека татко ѝ сака да изнуди два милиона долари од неа

Поп пејачката Бритни Спирс тврди дека нејзиниот татко Џејми Спирс сака да изнуди од неа два милиони долари. Таа тоа го навела и во новите …

Бритни Спирс тврди дека татко ѝ сака да изнуди два милиона долари од неа Прочитај повеќе »

Јас ја спасив ќерка ми, јавноста не ги знае деталите, рече таткото на Бритни Спирс откако се откажа од старателството

Таткото на поп-пејачката Бритни Спирс, Џејми, се огласи во јавноста откако се откажа од старателството над неа. Тој вели дека тој ја спасил, затоа што …

Јас ја спасив ќерка ми, јавноста не ги знае деталите, рече таткото на Бритни Спирс откако се откажа од старателството Прочитај повеќе »

Бритни Спирс тајно се омажила и развела од поранешното момче, тврдат фановите

Обожавателите на поп-пејачката кои стојат зад поткастот Toxic: The Britney Spears Story, тврдат дека Бритни Спирс тајно се венчала и развела од својот поранешен дечко …

Бритни Спирс тајно се омажила и развела од поранешното момче, тврдат фановите Прочитај повеќе »

Таткото на Бритни Спирс се согласил веќе да не ѝ биде старател

Таткото на Бритни Спирс, Џејми, се согласил веќе да не биде нејзин старател, пренесуваат светските медиуми. Џејми уште од 2008 година води грижа за неговата …

Таткото на Бритни Спирс се согласил веќе да не ѝ биде старател Прочитај повеќе »

По 25 години, менаџерот на Бритни Спирс си даде отказ

По 25-годишна соработка, менаџерот на поп-пејачката Бритни Спирс, Лари Рудолф, си даде отказ, пишува Би-би-си. Тој во писмото до татко ѝ напишал дека се повлекува …

По 25 години, менаџерот на Бритни Спирс си даде отказ Прочитај повеќе »

Бритни Спирс изгуби на суд, татко ѝ Џејми Спирс останува нејзин старател

Пејачката Бритни Спирс го изгуби судскиот спор, во кој таа бараше да се прекине старателството на нејзиниот татко врз неа и конечно да може да …

Бритни Спирс изгуби на суд, татко ѝ Џејми Спирс останува нејзин старател Прочитај повеќе »

Scroll to Top