Брзи и Бесни

(Видео) Пол Вокер во новиот трејлер на „Брзи и бесни“

Во  трејлерот за новото продолжение на „Брзи и бесни“ го има и глумецот Пол Вокер кој почина во 2013 година во автомобилска несреќа. Делот со …

(Видео) Пол Вокер во новиот трејлер на „Брзи и бесни“ Прочитај повеќе »

Пол Вокер постухмно ќе добие ѕвезда на Булеварот на славните

Холивудската ѕвезда на филмот „Брзи и бесни“, Пол Вокер ќе добие ѕвезда на булеварот на славните во Холивуд. Вокер загина во сообраќајна несреќа во 2013 …

Пол Вокер постухмно ќе добие ѕвезда на Булеварот на славните Прочитај повеќе »

Автомобилите на Пол Вокер продадени на аукција

На аукција во Аризона беа продадени колекцијата автомобили на починатиот глумец Пол Вокер, познат по улогата на серијалот „Брзи и бесни“. Возилата беа продадени за …

Автомобилите на Пол Вокер продадени на аукција Прочитај повеќе »

Каскадерот на Вин Дизел настрада на снимањето на „Брзи и бесни“

За време на снимањето на новото продолжение на серијалот „Брзи и бесни“, се случи тешка несреќа во која настрада касакдерот и дублерот на американскиот актер …

Каскадерот на Вин Дизел настрада на снимањето на „Брзи и бесни“ Прочитај повеќе »

(Фото) Двејн Џонсон напорно тренира за новата улога

Актерот Двејн Џонсон, познат како The Rock (Карпата), последните 18 недели редовно вежба во теретана за потребите на снимањето на новиот дел на филмот „Брзи …

(Фото) Двејн Џонсон напорно тренира за новата улога Прочитај повеќе »

Објавен трејлерот на документарецот за Пол Вокер

Трејлерот за документарниот филм за холивудската ѕвезда Пол Вокер конечно ја виде светлината на денот. Документарецот го следи животот на ѕвездата од „Брзи и бесни“. …

Објавен трејлерот на документарецот за Пол Вокер Прочитај повеќе »

Scroll to Top