дарко спејко

Спејко мокар и згоден на плажа во Египет

Поранешниот победник во шоуто „Големиот брат“ и моментален советник во општина Куманово, Дарко Петковски -Спејко се соблече на плажа во Хургада, Египет. Спејко пред да …

Спејко мокар и згоден на плажа во Египет Прочитај повеќе »

Дарко Спејко трчаше за Ана и Теодосија на хуманитарна трка во Куманово

Поранешниот победник во шоуто „Големиот брат“ и моментален советник во општина Куманово, Дарко Петковски -Спејко учествуваше во хуманитарна трка за помош за лекување на двете …

Дарко Спејко трчаше за Ана и Теодосија на хуманитарна трка во Куманово Прочитај повеќе »

(Фото) Со крстот на газ Љупка се чалами на Инстаграм

Македонската модна блогерка Љупка Митрова на својот инстаграм-профил објави фотографии на кои позира покрај базен во едноделен костим за капење. На сликите се гледа нејзиниот …

(Фото) Со крстот на газ Љупка се чалами на Инстаграм Прочитај повеќе »

Scroll to Top