џеј зи

Џеј Зи се врати на Инстаграм, но Бијонсе го нема заследено

Раперот Џеј Зи (53) се врати на „Инстаграм“ за да го промовира својот нов филм The Book of Clarence. Покрај компонирањето музика за филмот, раперот …

Џеј Зи се врати на Инстаграм, но Бијонсе го нема заследено Прочитај повеќе »

Бијонсе и Џеј Зи ја купија најскапата вила во Калифорнија

Бијонсе i Џеј Зи купија имот во Малибу за 200 милиони долари, а според TMZ станува збор најскапата продадена куќа во цела Калифорнија. Првично цената …

Бијонсе и Џеј Зи ја купија најскапата вила во Калифорнија Прочитај повеќе »

Бијонсе и Џеј Зи со луксузна јахта, телохранители и дадилки на одмор во Хрватска

Бијонсе и Џеј Зи се на одмор во Хрватска. Тие престојуваат во јахта закотвена на јадранското крајбрежје кај Цавтат.  Парот на јахтата престојува со трите деца, …

Бијонсе и Џеј Зи со луксузна јахта, телохранители и дадилки на одмор во Хрватска Прочитај повеќе »

Бијонсе во новиот албум пее за тепачката во лифт меѓу Џеј зи со сестра ѝ

Бијонсе во новата песна Cosy која се најде на нејзиниот албум Renaissance пее за скандалот од 2014 година, меѓу сопругот Џеј зи и сестра ѝ …

Бијонсе во новиот албум пее за тепачката во лифт меѓу Џеј зи со сестра ѝ Прочитај повеќе »

Ќерката на Бијонсе ја освои првата Греми награда на девет години

На синоќешното доделување на музичките Греми награди, една од најголемите ѕвезди беше ќерката на Бијонсе и раперот Џеј-зи, деветгодишната Блу Иви. Бијонсе синоќа влезе во …

Ќерката на Бијонсе ја освои првата Греми награда на девет години Прочитај повеќе »

(Фото) Бијонсе славеше роденден во Хрватска

Поп-пејачката Бијонсе, заедно со нејзиниот сопруг Џеј Зи, неделава беа во посета на Хрватска. Бијонсе на јадранското крајбрежје го прослави 39. роденден. Таа заедно со …

(Фото) Бијонсе славеше роденден во Хрватска Прочитај повеќе »

Кендал Џенар сака да ѝ биде личен асистент на Бијонсе

Манекенката Кендал Џенер сака да ѝ биде личен асистент на Бијонсе, пренесуваат светските медиуми. Како што вели светскиот модел, таа сака барем година дена да …

Кендал Џенар сака да ѝ биде личен асистент на Бијонсе Прочитај повеќе »

(Видео) Бијонсе и Џеј Зи седат за време на интонирањето на химната

Раперот Џеј Зи и неговата сопруга пејачката Бојонсе седеа за време на интонирањето на американската химна на „Супер боул“. Музичката двојка ги шокираа фановите со …

(Видео) Бијонсе и Џеј Зи седат за време на интонирањето на химната Прочитај повеќе »

(Видео) Џеј Зи му се налути на човекот кој ја снимаше Бојнсе

Раперот Џејз Зи му се налути на човекот кој ја снимаше неговата сопруга, пејачката Бијонсе. Популарната двојка беа на роденденската прослава на нивниот колега раперот …

(Видео) Џеј Зи му се налути на човекот кој ја снимаше Бојнсе Прочитај повеќе »

(Фото) Бијонсе здебелена до непрепознатливост

Пејачката Бијонсе се зделебила десетина килограми, пишуваат светските медиуми. Музичката дива била видена на Флорида заедно со нејзиниот сопруг, познатиот рапер Џеј-Зи, и нејзината мајка …

(Фото) Бијонсе здебелена до непрепознатливост Прочитај повеќе »

Мадона продава билети по рекордна цена за нејзините концерти

Светската пејачка Мадона го сруши рекордот во музичката индустрија, со продажбата на билетите за нејзината престојна турнеја „Мадам Икс“, по рекордни цени од 750 долари. Досега …

Мадона продава билети по рекордна цена за нејзините концерти Прочитај повеќе »

(Видео) Меган ја запозна Бијонсе на премиерата на „Кралот лав“

Меган Маркл и нејзиниот сопруг принцот Хари, се запознаа со пејачката Бијонсе и нејзиниот партнер раперот Џеј Зи, на премиерата на филмот „Кралот лав“ во …

(Видео) Меган ја запозна Бијонсе на премиерата на „Кралот лав“ Прочитај повеќе »

Флертувала со Џеј-Зи па добила смртни закани од фановите на Бијонсе

Сопругата на Џо Лакоба, сопственикот на кошаркарскиот клуб „Голден Стејт Вориорс“, Никол Куран, добила заканувачки пораки на нејзиниот „Твитер“ од страна на фановите на пејачката …

Флертувала со Џеј-Зи па добила смртни закани од фановите на Бијонсе Прочитај повеќе »

Бијонсе и Џеј Зи ги охрабруваат фановите да бидат вегани

Откако станале родители, познатата светска музичка двојка Бијонсе ѝ нејзиниот сопруг Џеј Зи, водат сметка за своето здравје, а сега настојуваат да ги охрабрат и …

Бијонсе и Џеј Зи ги охрабруваат фановите да бидат вегани Прочитај повеќе »

Сите модни комбинации на Бијонсе за време на турнејата

Светската музичка ѕвезда Бијонсе на почетокот на јуни, со својот сопруг раперот Џеј-Зи ја започна турнејата On the Run II. Музичката двојка првата турнеја ја …

Сите модни комбинации на Бијонсе за време на турнејата Прочитај повеќе »

Scroll to Top