еминем

Еминем се чувствува лошо кога ќе ја слушне една од неговите најдобри песни на радио, заради мајка му рече дека никогаш повеќе не сака да ја пее

Еден од најдобрите рапери на сите времиња, Еминем зад себе има голем број хитови, но Cleanin’ Out My Closet од 2002 година го мрази толку …

Еминем се чувствува лошо кога ќе ја слушне една од неговите најдобри песни на радио, заради мајка му рече дека никогаш повеќе не сака да ја пее Прочитај повеќе »

Елтон Џон му го спаси животот, а неговите песни се најголеми хитови, Еминем го прослави 50. роденден

Маршал Брус Матерс, познат како Еминем, славеше роденден. Американскиот пејач, продуцент и глумец кој освои голем број вредни награди, меѓу кои 13 Греми, 15 MTV …

Елтон Џон му го спаси животот, а неговите песни се најголеми хитови, Еминем го прослави 50. роденден Прочитај повеќе »

Се бањаат во вино, а забите ги четкаат со јагоди, бизарни навики на славните

Иако голем број од ѕвездите се успешни во тоа што го работат, за нив се врзуваат и некои бизарни навики од кои не можат да …

Се бањаат во вино, а забите ги четкаат со јагоди, бизарни навики на славните Прочитај повеќе »

(Видео) „Супербоул“ ги собра светските ѕвезди, Бен Афлек и Џенифер Лопез играа на хитовите на Еминем, а место Меган, Јуџин го забавуваше Хари

Американкиот Супербоул кој се одржа синоќа во САД, ги собра светските ѕвезди на едно место. Станува збор за еден од најгледните спортски настани во светот, …

(Видео) „Супербоул“ ги собра светските ѕвезди, Бен Афлек и Џенифер Лопез играа на хитовите на Еминем, а место Меган, Јуџин го забавуваше Хари Прочитај повеќе »

Тајни служби го испрашувале Еминем поради заканите кон ќерката на Трамп

Тајните американски служби, го привеле светскиот пејач Еминем поради наводните заканувачки стихови во една од неговите песни, кои раперот ги испеал за Иванка Трамп, ќерката …

Тајни служби го испрашувале Еминем поради заканите кон ќерката на Трамп Прочитај повеќе »

Scroll to Top