емотивна

Семејството на Џорџ Мајкл со емотивна порака ја одбележа годишнината од неговата смрт

Семејството на покојниот Џорџ Мајкл на неговиот сајт објави трогателно писмо, со кое ја обележа првата годишнина од неговата смрт. Џорџ Мајкл почина на 25 …

Семејството на Џорџ Мајкл со емотивна порака ја одбележа годишнината од неговата смрт Прочитај повеќе »

Емотивна порака на Панчо за роденденот на почината мајка

Владимир Блажев, Панчо од дуото ДНК, повторно предизвика емоции на социјалните мрежи. Тој објави заедничка форографија со неговата мајка од времето кога бил дете.  Под …

Емотивна порака на Панчо за роденденот на почината мајка Прочитај повеќе »

Лепа Брена со емотивна фотографија и порака се прости од Љубиша Самарџиќ

„Засекогаш во нашите мисли“, напиша меѓу останатото Лепа Брена на социјалните мрежи.Тагата за губитокот на легендата на југословенската и српска кинематографија, актерот Љубиша Самарџиќ, ја …

Лепа Брена со емотивна фотографија и порака се прости од Љубиша Самарџиќ Прочитај повеќе »

Емотивна порака на хирургот од денот на веридбата со Ивана

Во пукањето кое се случи утринава во Србија, 30-годишната актерка Ивана Панзаловиќ позната по улогата во серијалот „Курсаџии“ се здоби со тешки повреди, откако на …

Емотивна порака на хирургот од денот на веридбата со Ивана Прочитај повеќе »

(ФОТО) „Минаа како во еден момент“ – Ана Николиќ со емотивна порака му честиташе на Раста годишнина брак

Пејачката денеска ја прославува првата годишнина од брак, која во 2016 година, во строга тајност го склопија во Белград.Мина точно година дена откако Ана Николиќ …

(ФОТО) „Минаа како во еден момент“ – Ана Николиќ со емотивна порака му честиташе на Раста годишнина брак Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Јелена по раскинувањето со Даки, се појави со емотивна видео порака

Поранешната учесничка на „Парови“ сепак проговори за раскинувањето со дечкото, за кого требаше да се омажи.Јелена Круниќ и Даниел Савиќ ја завршија врската, која овие …

(ВИДЕО) Јелена по раскинувањето со Даки, се појави со емотивна видео порака Прочитај повеќе »

Scroll to Top