еве

Еве како климата да ви работи по цел ден, а да не чини ништо

Претераното трошење на електрична енергија не само што чини повеќе, туку исто така го зголемува загадувањето и испуштањето на фосилни горива, што придонесува за глобалните …

Еве како климата да ви работи по цел ден, а да не чини ништо Прочитај повеќе »

Новиот Џејмс Бонд ќе се снима на Балканот – Еве во која земја!

И во ова продолжение на тајниот агент ќе го глуми Даниел Крејг, а снимањето би требало да почне на крајот на годината. Новиот дел на …

Новиот Џејмс Бонд ќе се снима на Балканот – Еве во која земја! Прочитај повеќе »

Напиток во кој се колнат сите ѕвезди – Еве дали е навистина добар или не

Еве за што точно е добар напитокот кој последните неколку години стекна голема популарност, во кој се колнат големите ѕвезди и кој се смета за …

Напиток во кој се колнат сите ѕвезди – Еве дали е навистина добар или не Прочитај повеќе »

(ФОТО) 21 години помладата девојка на Аца Лукас – Еве како изгледа без шминка!

Бранислава веќе неколку дена ужива со синот во Лозница, од каде го покажа своето вистинско лице. Додека Аца Лукас настапува по црногорското крајбрежје, неговата нова …

(ФОТО) 21 години помладата девојка на Аца Лукас – Еве како изгледа без шминка! Прочитај повеќе »

Scroll to Top