фудбалерот

На фудбалерот Мартин Јанушев долго време му се заканувале

Полицијата сѐ уште трага по убиецот на фудбалерот Мартин Јанушев, кој беше изрешетен викендов во скопски Аеродром. Мартин, како што раскажуваат за „Телма“ оние што го познавале, …

На фудбалерот Мартин Јанушев долго време му се заканувале Прочитај повеќе »

Шакира го остави фудбалерот на Барселона Пике

Веста дека Шакира и Џерард Пике се разведуваат ја шокираше јавноста. Пејачката и фудбалерот биле во складна врска седум години, во која ги добиле синовите …

Шакира го остави фудбалерот на Барселона Пике Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Ауууу Софија! – Кога ќе ја видите девојката на фудбалерот Адем во бикини, ќе останете со отворена уста

Манекенката Софија Милошевиќ навистина изгледа одлично.Таа е една од најатрактивните Србинки. Девојката на фудбалерот Адем Љајиќ, во моментов престојува во Соединетите Американски Држави, поточно во …

(ВИДЕО) Ауууу Софија! – Кога ќе ја видите девојката на фудбалерот Адем во бикини, ќе останете со отворена уста Прочитај повеќе »

„Молчи и молзи го фудбалерот!“ – Мажот на Верица Ракочевиќ жестоко ја навреди Зорана Јовановиќ

Вељко Кузманчевиќ не издржа да не одговори на коментарите на Зорана Јовановиќ, на неговиот неодамнешен стајлинг на еден настан. Откако Вељко Кузманчевиќ во Белата палата, …

„Молчи и молзи го фудбалерот!“ – Мажот на Верица Ракочевиќ жестоко ја навреди Зорана Јовановиќ Прочитај повеќе »

(ФОТО) Девојката на фудбалерот Адем излезе надвор без долен веш

Младата манекенка во последните 5 дена, два пати ги изненади обожавателите со жешки фотки, на кои јасно се гледа дека нема долен веш. Софија Милошевиќ …

(ФОТО) Девојката на фудбалерот Адем излезе надвор без долен веш Прочитај повеќе »

Scroll to Top