грав

Грав место андол, лути пиперки за температура

Со промените на времето доаѓаат и првите настинки. Наместо веднаш да посегнете по апчиња, обидете се на природен начин да ги ублажите симптомите и да …

Грав место андол, лути пиперки за температура Прочитај повеќе »

Храна што може да ви го спаси животот во случај на трета светска војна

Поради тоа што американскиот претседател Доналд Трамп со порака на „Твитер“ ѝ се закани на Русија, а потоа наредил и воздушен напад врз Сирија, повторно …

Храна што може да ви го спаси животот во случај на трета светска војна Прочитај повеќе »

(ФОТО) Роналдо не доаѓа во Скопје, но јаде тетовски грав

По личната турнеја која ја има во Кина и не приклучувањето на Реал Мадрид во европскиот пријателски турнир на американско тло, се појавија шепкулации во …

(ФОТО) Роналдо не доаѓа во Скопје, но јаде тетовски грав Прочитај повеќе »