кујна

Водителката на „Брза кујна“ негира дека е бремена

Александра Илиевска, водителката на телевизиското шоу „Брза кујна“, негира дека е бремена. Во најновата емисија од шоуто што се емитува секој ден таа беше облечена …

Водителката на „Брза кујна“ негира дека е бремена Прочитај повеќе »

Најголемата грешка која секоја домаќинка ја прави во кујна е со искористеното масло

Можеби знаете но секогаш е добро да се пренесе таква порака. Во поголемиот број случаи, искористеното масло го фрламе во кујнскиот мијалник. Тоа е најголемата …

Најголемата грешка која секоја домаќинка ја прави во кујна е со искористеното масло Прочитај повеќе »

Водителката на Брза кујна e НАЈСРЕЌНА НА ЦЕЛ СВЕТ – Има важен повод за славење

Секој работен ден на Сител телевизија имате прилика да го гледате популарното кулинарско шоу Брза кујна. Водителката Александра Пановска Илиевска важи за една од омилените …

Водителката на Брза кујна e НАЈСРЕЌНА НА ЦЕЛ СВЕТ – Има важен повод за славење Прочитај повеќе »

Scroll to Top