лука лазукиќ

Беквалац: Со Лазукиќ останав поради бременоста со Катја

Српската пејачка Наташа Беквалац била злоставувана од првиот ден кога стапила во брак со поранешниот сопруг Лука Лазукиќ, а заедно останале само затоа што во …

Беквалац: Со Лазукиќ останав поради бременоста со Катја Прочитај повеќе »

(Видео) Наташа Беквалац се разведе од Лука Лазукиќ

Српската пејачка Наташа Беквалац и официјално се разведе од српскиот бизнисмен Лука Лазукиќ. Двајцата вчера се појавија во судот во Белград. Пејачката го доби старателството над …

(Видео) Наташа Беквалац се разведе од Лука Лазукиќ Прочитај повеќе »

Поранешниот на Беквалац осуден на осум месеци условна казна

Високиот суд во Белград ја потврди првостепената пресуда со која во април партнерот на српската пејачка Наташа Беквалац, Лука Лазукиќ, беше осуден на условна казна …

Поранешниот на Беквалац осуден на осум месеци условна казна Прочитај повеќе »

Беквалац заврши во болница, пејачката ќе мора на снимање на главата

Српската пејачка Наташа Беквалац доживеа драма во Црна Гора. Таа колабрираше на полседниот настап и заврши на инфузија, вели нејзин близок пријател за српските медиуми. …

Беквалац заврши во болница, пејачката ќе мора на снимање на главата Прочитај повеќе »

Поранешниот на Беквалац, Лука Лазукиќ, во врска со педесетгодишна жена

Лука Лазукиќ, поранешниот сопруг на српската пејачка Наташа Беквалац, е во нова љубовна врска со 15 години постара жена, пишуваат српските медиуми. Лука наводно се …

Поранешниот на Беквалац, Лука Лазукиќ, во врска со педесетгодишна жена Прочитај повеќе »

Фановите ја навредуваа Беквалац во живо на „Инстаграм“

Наташа Беквалац денеска попладне се вклучи во живо на „Инстаграм“, каде што половина час комуницира со фановите. Пејачката првпат зборуваше со обожавателите за претрпениот стрес …

Фановите ја навредуваа Беквалац во живо на „Инстаграм“ Прочитај повеќе »

Беквалац нема повеќе солзи за Лука Лазукиќ

Српската пејачка Наташа Беквалац за првпат зборуваше во јавноста за тешкиот период низ кои помина по разводот со бизнисменот Лука Лазукиќ. Вели дека нема многу …

Беквалац нема повеќе солзи за Лука Лазукиќ Прочитај повеќе »

Беквалац снима љубовна песна за Лука Лазукиќ

Српската пејачка Наташа Беквалац деновиве ќе влезе во да ја сними својата нова песна, љубовна балада што за неа ја напиша нејзиниот кум. Песната е биографска, а …

Беквалац снима љубовна песна за Лука Лазукиќ Прочитај повеќе »

Пријател на Лука ѝ се заканил на Наташа Беквалац

Пејачката Наташа Беквалац добила закани од другар на нејзиниот сопруг Лука Лазукиќ додека била во Центарот за социјална работа. Пејачката ја однела ќерката Катја за …

Пријател на Лука ѝ се заканил на Наташа Беквалац Прочитај повеќе »

Лазукиќ ќе ги открие сите мрачни тајни на Беквалац за 50.000 евра?

Лука Лазукиќ би можел да стане ријалити ѕвезда, откако дури две продуцентски куќи се заинтересирани со него да преговараат за влез во проект. Како што …

Лазукиќ ќе ги открие сите мрачни тајни на Беквалац за 50.000 евра? Прочитај повеќе »

Обид да ѝ биде хакиран инстаграм-профилот на Наташа Беквалац

Пејачката Наташа Беквалац е цел на хакери кои со денови, како што вели таа, се обидувале да ѝ го хакираат инстаграм-профилот, но и е-поштата што …

Обид да ѝ биде хакиран инстаграм-профилот на Наташа Беквалац Прочитај повеќе »

Лука нема да ` дозволи на Наташа да го носи бебето на море

Наташа Беквалац оваа година нема да ги носи ќерките Хана и Катја на летување. За да патува со детето надвор од границите на Србија потребна …

Лука нема да ` дозволи на Наташа да го носи бебето на море Прочитај повеќе »

Лука Лазукиќ ја изневерувал Беквалац со водителката Софија Рајовиќ

Сопругот на српската пејачка Наташа Беквалац, Лука Лазукиќ, бил во врска со Софија Рајовиќ уште од 2015 година, а романсата ја обновиле кога Наташа ја …

Лука Лазукиќ ја изневерувал Беквалац со водителката Софија Рајовиќ Прочитај повеќе »

(Видео) Беквалац со ќеркичката Катја на контрола

Наташа Беквалац го посети Белград за да ја однесе ќеркичката Катја на контрола. Во таа пригода, снимена е како се вози во автомобилот на својата другарка, земајќи предвид …

(Видео) Беквалац со ќеркичката Катја на контрола Прочитај повеќе »

Лука Лазукиќ во полиција по заканите што ги доби од Драгољуб Беквалац

Лука Лазукиќ утрово пристигнал во полициска станица, каде што требало да даде изјава по повод кривичната пријава што ја поднел против Драгољуб Беквалац, таткото на …

Лука Лазукиќ во полиција по заканите што ги доби од Драгољуб Беквалац Прочитај повеќе »

Scroll to Top