ЛУНА

Џогани ќе ја носи ќерка си на психијатар

Гаги Џогани, поранешниот сопруг на пејачката Анабела, вели дека штом неговата ќерка Луна ќе излезе од реалното шоу „Задруга“, ќе ја води на психијатар. Тој вели …

Џогани ќе ја носи ќерка си на психијатар Прочитај повеќе »

(фото) Вељко на Цеца во секс поза со Луна Џогани

Јавноста одамна знае за љубовната врска меѓу Вељко Ражнатовиќ и Луна Џогани, но не и за фотографијата направена во спалната соба на која симулираат секс. …

(фото) Вељко на Цеца во секс поза со Луна Џогани Прочитај повеќе »

(ВИДЕО) Луна Џогани не сте ја виделе во попровокативно издание

Луна Џогани се пофали со снимките на кои позира без долен веш. Младата Луна продолжи да го привлекува вниманието со провокативни фотки, а овој пат …

(ВИДЕО) Луна Џогани не сте ја виделе во попровокативно издание Прочитај повеќе »

(ФОТО) Луна Џогани се соблече на глисер и го покажа задникот

Луна Џогани се разголи и го истакна своето тело. Атрактивната Луна Џогани, ќерката на Анабела Атијас и Гагија Џогани, објави неколку секси слики на својот …

(ФОТО) Луна Џогани се соблече на глисер и го покажа задникот Прочитај повеќе »

ВИДЕО: Пресече преку ноќ – Луна Џогани, конечно откри со што ќе почне да се занимава

Луна Џогани искрено во разговор со репортерите откри за што најмногу размислува во последните денови и која идеја наскоро ќе ја реализира. Ќерката на Анабела …

ВИДЕО: Пресече преку ноќ – Луна Џогани, конечно откри со што ќе почне да се занимава Прочитај повеќе »

Scroll to Top