марија

(ВИДЕО) Марија Шерифовиќ објави нова фотка во костим за капење и го запали интернетот

Пејачката повторно ги воодушеви своите обожаватели.Марија Шерифовиќ секојдневно го користи Инстаграмот, а со новата фотка ги израдува своите многубројни обожаватели. Таа објави слика на која …

(ВИДЕО) Марија Шерифовиќ објави нова фотка во костим за капење и го запали интернетот Прочитај повеќе »

(ФОТО) „НЕ СУМ НА ДИЕТА ПОРАДИ ИЗГЛЕДОТ“ – Марија Шерифовиќ призна зошто ослабнала 10 килограми!

Марија Шерифовиќ за кратко време ја донесе линијата во ред и е презадоволна со својот нов изглед. Таа драстично ослабна и ја изненади јавноста со …

(ФОТО) „НЕ СУМ НА ДИЕТА ПОРАДИ ИЗГЛЕДОТ“ – Марија Шерифовиќ призна зошто ослабнала 10 килограми! Прочитај повеќе »

(ФОТО) Марија Шерифовиќ го покажа телото во костим за капење

Марија Шерифовиќ периодов ослабе, а иако речиси никогаш не го покажува своето тело, сега изненади и објави фотографија во костим за капење.   Pametna i …

(ФОТО) Марија Шерифовиќ го покажа телото во костим за капење Прочитај повеќе »